Tehes pidevalt samu asju, ei muutu ka tulemus!

Igas inimeses on peidus ammendamatu ressurss, kuid tihtilugu oma kiire töötempo, igapäevase rutiinsete tegevuste ning harjumustest kinni hoides ei pääse need ressursid valla.

Sa ei saa loovust ära kasutada. Mida rohkem loovust kasutad, seda rohkem sul teda on!
O. Wilde
Loovust ja loomisvõimet on võimalik arendada!

Fotodega inspiratsiooni ja arengukaardid on heaks tööriistaks:

Superviisoritele
Coachidele
Õpetajatele
Koolitajatele
Personalijuhtidele
Meeskonna juhtidele
Nõustajatele
Psühholoogidele ja terapeudidele
Osta e-poest
Kasutegurid:
uute ideede ja lahenduste leidmisel
motivatsiooni tõstmiseks
inspiratsiooni saamisel
muudatuste elluviimisel
takistuste ületamisel
ressursside ning võimaluste avastamisel
teadlikkuse suurendamisel
eesmärkide saavutamisel

Inspireerivad fotodega arengukaardid (65)

Mis sisaldab:
65 originaal fotot (autor- Jaanika Rannula)
65 inspireerivat tsitaati (inglise keeles)
Salajane QR kood, mis suunab lehele, kus on 15 erinevat harjutust eesti ja inglise keeles
Osta e-poest

Inspireerivad fotodega arengukaardid (60)

Mis sisaldab:
60 fotot (originaalfotod- autor Jaanika Rannula)
4 harjutust eesti, vene, inglise ja saksa keeles
Osta e-poest

Unikaalsed ja kordumatud fotod

Rohkelt harjutusi kaartide kasutamiseks individuaalselt, grupis ja meeskonnas

Kaardid kiletatud ning saab vajadusel kinnitada “nätsuga” tahvlile

Omniva pakiautomaat või postkontor

Klientide tagasiside

Eidi Aidla, kogemusnõustaja:

Kasutan kaarte nõustamisel üsna sagedasti. Enamasti aitavad need luua esimest usaldussuhet juhul, kui klient on väga kidakeelne ja kui esimese kontakti loomisel ei tunne ta ennast turvaliselt. Eriti head on tulemused nooremate inimeste seas. Vanemate klientide puhul toimivad kaardid kui usaldussuhe on juba loodud ning mingil hetkel nad „kinni jooksevad“. Kasutan kaarte väga erineval moel. Läbi nende saavad inimesed väljendada oma tundeid, neid ära tunda ja paremini neid märkama. Pildid on kõnekad ja samas jääb igale inimesele just see oma lugu, st nad on piisavalt neutraalsed. Olen soovitanud neid kolleegidele ning kaardid on minu tööriistakastis kindla koha leidnud.

Katrin, coach:

Fotodega kaardid on heaks inspiratsiooni allikaks erinevates olukordades- olgu siis uute ressursside otsimisel, tegevusplaani koostamisel, eesmärkide seadmisel või takistuste avastamisel. Fotod on heaks käivitajaks ka klientide sisemaailma avastamisel, oma vajaduste ning väärtuste kaardistamisel. Mulle meeldib kaartide vastupidavus ja materjal- meeskonnatöös on hea teinekord neid “nätsuga” tahvli külge kinnitada, et teha nendest suurem visuaalne pilt.

Liina, superviisor:

Oma tööriistakastis kannan kaasas väga erinevaid kaarte. Need fotodega kaardid on aga eriti head just siis, kui on vaja saada uusi ideid, mõtteid, käivitamist või leida lahendusi nii raskena tunduvate väljakutsete puhul. Kliendi käest küsides, et “Mida veel…?” vastust saamata andes kätte kaardid tuleb alati mõni hea mõte, idee ja “AHHAA” moment, kus kliendi teadlikkus kasvab ning vahva on kuulda, et “Selle peale ma ei tulnudki”.

Merle, meeskonnajuht IT ettevõttes:

kasutan kaarte oma meeskonnaga nö “ajurünnakuid tehes”. Kaardid aitavad meil mõnusalt energiat saada, samas uusi mõtteid ja ideid välja arendada. Küll me paneme nö puzlet kokku, teinekord aga ehitame üles tegevuste teekonna tulemusteni. Mõnikord kasutan kaarte ka arenguvestluste ajal, kui tiimi liige on jäänud ummikusse. Igal juhul on see inspireeriv vaheldus igapäevatöös.

Olesja Kulik ja Evelyn Saue, personaalbränding koolitajad:

Oleme fotodega arengukaarte kasutanud oma koolitustel ja töötubades tänaseks pea aasta. Need on olnud meile väärtslikuks tööriistaks nii grupi- kui meeskonnatöödel ja toonud lisaks praktilisusele ka palju inspiratsiooni ja häid emotsioone koolituspäevadesse.