Kuidas sündis Upwise by
Jaanika Rannula?

2015 aastal sain ametikõrgenduse ning minust sai Baltikumi ja Soome koolituste juht ettevõttes, mis tegutses 100 riigis üle maailma. Järsku kuulusin meeskonda, kus oli üheksast erinevast rahvusest ja riigist inimesed. Seepärast tegi HR juht mulle kingituse- sain endale oma isikliku coachi-superviisori, kes pidi toetama minu sisseelamist uude rolli.

See kuidas coach lõi minu jaoks ruumi ja keskkonna, kus sain keskenduda iseendale: oma võimekustele ning pimenurkadele, töötada oma kahtluste ja hirmudega, väljakutsetega, karmi ülemusega kaasnevate pingelise ja nõudliku tempoga, oli tohutult inspireeriv.

Jõudsin arusaamisele, et lisaks koolitustele vajavad inimesed võimestamist ja partnerit, kes aitab iseenda seest avastada kõiki ressursse, mis juba peidus pinna all olemas on. Tahtsin ka omada selliseid teadmisi ja oskusi, tahtsin saada COACHIKS-SUPERVIISORIKS, sest see kogemus oli minu jaoks elumuutev!

2017 aastal tegin kannapöörde läksin õppima International Supervision and Coaching instituuti coachi-superviisori väljaõppesse.

8. augustil 2018 lõin oma ettevõtte UpWise Coaching ning sellest ajast alates on mul olnud suur rõõm tegutseda valdkonnas, mis võimaldab töötada inimestega erinevatest valdkondadest erinevate teemade ja metoodikatega.

UpWise nimi on tulnud ühest minu uskumusest, et igast päevast tuleb võtta parim. Vaja on vaid end voodist püsti ajada, julgelt ja teadlikult elu kogeda ja kujundada!

Täna töötangi arengupartnerina, kelle laiapõhjaline tööriistakast võimaldab luua unikaalseid ja mitmekülgseid arenguprogramme, mis aitavad arendada juhtimise kvaliteeti, luua suuremat rahulolu ja tulemuslikkust organisatsioonides.

Seega soovin sullegi “Stand Up, enjoy the day & WISEr”

UpWise by Jaanika Rannula
Juhtimise & meeskonna koolitused Coaching Supervisioon Tulemuslikkus Tasakaal Teadlikkus

Kuidas & Miks ?

4T edu valem: teadlikkus +tulemuslikkus + tasakaal = täisväärtuslik elu

Mida koos loome?

Teadlikkus
Suurendades teadlikkust, kes oled sina ja sinu meeskond: mis on sinu ja meeskonna baasvajadused; millised väärtushinnangud ja uskumused mõjutavad käitumist ja tegevusi; kuidas isikute loomupärased tugevused, rollid ja funktsioonid toetavad või takistavad töösooritust ja koostööd, seda oskuslikumalt viime ellu vajalikke muudatusi.
Tulemuslikkus
Kasvanud teadlikkusega oskame seada ka täpsemaid, motiveerivamaid ja saavutatavaid eesmärke, luua tegevusi ja protsesse, mis aitavad tulemuslikkust tõsta. Tänu tõhusamale tegutsemisele, kõrgemale teadlikkusele ja motivatsioonile kasvab pühendumine ja tahe teha koostööd tulemuslikkuse nimel.
Tasakaal
Suurem teadlikkus ja tulemuslikkus aitavad kaasa tasakaalu loomisele, mis aitab: ohjata paremini oma töökoormust ja ennetada läbipõlemist ning seeläbi tõsta oma töövõimekust, juhtida paremini emotsioone, ennetada ja vähendada arusaamatusi ja konflikte iseenda sees ja ümber, toetada vaimset ja füüsilist tervist, luua ühistel väärtusele rajatud toetavat töökeskkonda.
Täisväärtuslik elu
Tänu eelmisele kolmele sammule tunned suuremat rahulolu ja rõõmu oma tööst, sest sinu, sinu meeskonna ja organisatsiooni tulemuslikkus on kasvanud, oled suutnud luua endale tasakaalu töö ja eraelu vahel, loonud paremaid suhteid, mis võimaldavadki luua ja elada täisväärtuslikku elu!