Mina inimesena

Uudishimu avardab maailma!

Olen uudishimulik inimene ning eelkõige huvitab mind elu ise ja kõik see, mida ta meile pakub. Juba lapsepõlves armastasin (tänu oma emale) uurida igasuguseid entsüklopeediaid ja “kapsaks” sai loetud “Ristiisa”, “3 musketäri”, “Jane Eyre”, Agatha Christie, Sherlock Holmes ja Harry Potteri teosed. Sain inspiratsiooni ja tekkis unistus kunagi ise raamat kirjutada ja augustis 2024 ongi ilmumas Äripäeva kirjastuse alt esimene käsiraamat coachivast ehk inimkesksest juhtimises koos imelise kaasautori Aili Nurmeotsaga!

Saavutusrõõm viib edasi!

Pealehakkamine ja soov saavutada ehk „ära teha“ on viinud mind tegutsema mitmetesse valdkondadesse. Olen töötanud tegev-, müügi- ja tootejuhina, kui ka 4 riigi koolituste juhina rahvusvahelises ettevõttes. Olen superviisorite ühingu presidendina seisnud valdkonna arengu ja nähtavuse kasvatamise eest. Ettevõtjana olen sõudnud edulainetel, kui ka kogenud sügavaid mõõnaperioode ja tõusnud fööniksina tuhast, et alustada taas nullist ja üles ehitada midagi, mis paneb silma särama ja hinge helisema.

Eneseareng ja usk inimvõimetesse!

Enesearengu vajadus on viinud mind õppima 5 erinevasse ülikooli ja täiendõppesse, olen käinud mitmekümnetel kursustel, sest pidev enesetäiendamine on justkui õhk minu jaoks.

Usun väärtuspõhisesse ja inimkesksesse juhtimisse ja sedagi, et coachiv juhtimiststiil on tuleviku juhtimise alustala, sest mitte miski ei asenda inimlikkust, empaatiat, emotsionaalset intelligentsust ega loovust, mis on vaid inimloomusele omades. Süsteemid, strateegiad ja protsessid peavad olema selleks, et inimesed saaksid tulemusi tuua!

Loovus aitab luua uut väärtust!

Loovus on miski, mis tahab kogu aeg minu seest välja tulla. Tahe midagi ise luua, kujundada, saavutada on loomupärane osa minust, mille tulemuseks on inspireerivad minu enda tehtud fotodega arengukaardid.

Uurin inimese käitumise ja selle mõju, taustsüsteemide ning mustrite põhjus-tagajärg-seoste kohta ning nende baasil mudeldan järjepidevalt uusi ja põnevaid tööriistu juhtidele ja meeskondadele igapäevaseks tööks.

Minu pere on minu varandus!

Ja üks kõige olulisemaid rolle minu elus on olla ema ja hea abikaasa. Minu jaoks on pere ja pere heaolu kõige tähtsamad asjad maailmas. Kui ettevõtjana olen julge hunt, siis emana olen pigem muretseja ning võitlen pidevalt iseendaga, et olla kahele tütrele pigem heatahtlik suunanäitaja, kui üle muretsev kontrollifriik. Ma vaatan ja imetlen oma tütreid, kui ägedad inimesed nad on, kui kihvt on nende maailma nägemine- nad on minu suurimad õpetajad. Olen püüdnud lastele eeskujuks olla ning tundub vist, et vähemalt väärtused on paika loksunud ☺

Mina ise, kui vajalik tööriist!

Usun, et olla parim partner oma klientidele tuleb võtta aega ka iseendale, et järjepidevalt töötada iseendaga, sest mina ise olengi kõige olulisem tööriist. Mul on isiklik superviisor, käin regulaarselt grupi supervisioonis, olen aktiivne ICF-I ja ESCÜ liige, sest kuuludes kogukonda saan olla kursis valdkonna arengute ja nõuetega.

Seepärast olen iseenda katsejänes ning erinevatest testidest olen avastanud, et:

  • – Disc-i isiksuse testi järgi puhas I ehk inimeste inimene
  • – Human Design metoodika avastas minu seest Generatori, kes suudab pidevalt uusi ideid toota,
  • – Lencioni Working Genius leidis minust Tenancy ja Invention ehk visadus ja leiutamise võimekuse.
  • – Cliftoni tugevuste leidja tuvastas TOP 5 tugevust: Strategic, Positivity, Input, Achiever, Communication.

Tänu neile analüüsidele olen saanud nii palju töötada oma käitumise ja mustritega ning tõhustada oma tööd.

Avage oma potentsiaal – lisateabe saamiseks klõpsake siin!