Klientide ja koostööpartnerite tagasiside

“Tagasiside on tsempionite hommikusöök.”
Ken Blanchard

Minu jaoks on tagasiside kingitus, mis toetab arengut ning motiveerib olla parem,
efektiivsem ning kasulikum oma klientidele.

Terje Jürivete
Kaasava hariduse spetsialist,
Pärnu Linnavalitsus

Õpetajate supervisioon ja koostööprogramm HEV-koordinaatoritele

Meie koostöö Jaanikaga algas 2019. aastal. Sellest ajast on Jaanika kuulanud ära hulga Pärnu linna lasteaedade ja koolide töötajaid ning aidanud supervisiooni käigus neil lahti mõtestada oma igapäevast tööd.

Käesoleval õppeaastal juhtis Jaanika Pärnu linna üldhariduskoolide haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordineerija koostöö- ja arenguprogrammi, kus arutasime läbi koolide jaoks väga olulise spetsialisti vajadused, tööprotsessi osad, ootused ja koostöövõimalused.

Jaanika oli selles protsessis meie jaoks edasiviiv jõud – grupi mootor. Ta oskab olla õrn suunaja, vajadusel konkreetne kehtestaja. Ootasin meie kohtumisi juba ainuüksi tema rõõmsa näo ja lõbusa oleku pärast. Igatahes oli igakord peale kohtumisi väga jõustatud tunne!

Aitäh sulle, Jaanika, heade mõtete, toimekuse ja suurepärase koostöö oskuse eest!

Kliendi tagasiside

Renata Smirnov
Tehnilise toe osakonna juht, Elisa Eesti AS

Juhi personaalne coaching ja juhtide arenguprogrammis osaleja

Olen tänulik Jaanikale sujuva, positiivse, kindlasti julgustava ja usaldusväärse koostöö eest!
Iga kohtumine temaga oli minu jaoks nagu sõõm värsket õhku 🙂  Seansid olid inspireerivad ja loomingulised, mis toetasid minu isiklikku kui ka ametialast kasvu, toimetulekut muutustega ja väljakutsetega.
Tänu Jaanika professionaalsusele, kes coachina ei andnud vastuseid ette, vaid pidevalt suunas mind sain uuesti aru, et olen võimeline protsessi käigus ise sobivaid lahendusi ja vastused leidma.
Meenuvad kaks meie coachingu seansi, mis aitasid mind jõuda arusaamisele et minu jaoks on oluline jõuda protsessis konkreetsete tegevuskavadeni, mis aitavad püstitatud eesmärke ellu viia ja olla alati teistele eeskujuks! Seda kasutan nüüd igapäevaselt!

Ene Tüvi
Personalijuht, Merko Ehitus Eesti AS

Arengu- ja aastavestluste ettevalmistamine ja töötuba juhtidele

Merko Ehitus Eesti ja Jaanika Rannula vahelise koostöö võib kokku võtta sõnaga- Suurepärane.
Kogu protsessi aktiivne juhtimine ja süsteemne käsitlemine, kiire ja põhjalik ettevalmistustöö ning head juhendmaterjalid tagasid meie jaoks soovitud tulemuse.
Saime Jaanikalt praktilisi nõuandeid oma aastavestluste süsteemi täiustamiseks ja vestluste tulemuslikkuse tõstmiseks. Abiks oli juhtidele korraldatud töötuba, koos ühiste arutelude ja harjutustega.
Soovitan Jaanikat neile, kes soovivad oma aasta- või arenguvestluse süsteemi alles juurutada või seda uuendada. Hea koostöö ja tulemus on garanteeritud!

Anneli Hermanson
Brand Manager, Delux Holding

Meeskonna coachingu sessioon

Kõige olulisem oli see, et tiim tuli kokku. Meie inimesed said avaldada oma arvamust ning õppisid tunda üksteist veelgi paremini. Sai koos välja öeldud ühised eesmärgid, toodud välja probleemid ja ühiselt leitud ka lahendused.

Päeva ülesehitus oli väga hea, sest kordagi ei tekkinud tunnet, oleksime olnud väsinud või tähelepanu kadunud. Kohe alguses oli head tutvumise harjutused, seejärel rääkisime üsna värskena probleemidest ning takistustest, oli piisavalt pause ja seejärel keskendusime lahendustele. Kordagi ei näinud, keegi oleks minema hiilinud, kõik olid aktiivselt protsessis kaasatud.

Selle päeva käigus tekkis mõte, et kui oluline on inimestega rääkimine, nende endi arvamuse ja tagasiside küsimine ja anda neile võimalus tunda end olulise osana meeskonnas. Eriti hästi toetas seda ka lahendustele suunatud protsess, kus keskendusime koos uutele võimalustele ja ideedele. Erinevalt tavapärasest koolitusest, oli fookuses just meie oma meeskond, meie oma ettevõtte eesmärgid, eripärad ja inimesed. Koheselt on kaasa võtta palju töömaterjali, millega saame ühiselt edasi tegutseda.

Ita Sepp, juhataja
Suure-Jõe Selver, AS Selver

Tagasiside koolitustele ja meeskonna coachingu sessioonidele

Vaata videot

Anneli Loorits, Country Manager Baltics & Finland
AVON Nordics

Tagasiside koolitustele
Esimene sõna, mis minu jaoks Jaanika kui koolitajaga seostub, on “energia”. Jaanika on sõna otseses mõttes nagu väike energia-generaator, kellel silmad kogu aeg säravad, ja kes oma positiivsusega kuulajad esimeste minutitega kaasa haarab. Tema koolitused on põnevad, interaktiivsed ja vaheldusrikkad. Minu isiklik kogemus on, et aeg lendab neil nii kiiresti et lõpp saabub alati ebameeldiva üllatusena.
Koolitajana leiab Jaanika alati viisi kuidas kõik osalised aktiivselt kaasata ja mõtlema panna. Ta kohandab nii materjali kui esitluse osaliste vajadustele, stiilile ja eelistustele vastavaks. Mina isiklikult olen Jaanika koolitustel kogenud nii mõndagi “ahhaa!”- momenti, mis siiani minuga kaasas käivad ja mida ma oma igapäevatöös aktiivselt kasutan.
Kindlasti soovitaksin Jaanikat kõigile, kes otsivad inspireerivat koolitajat endale või oma meeskonnale!

Kristi Kuusmik-Orav, tegevjuht
Rekfoto OÜ

Tagasiside meeskonna coachingu kohta.
Minu jaoks said paljud asjad seose ja järjestuse. Peas olnud mõtted reastusid kenasti järjekorda. Kui enne oli kõik kuidagi laiali valgunud, siis nüüdseks on mitmed asjad saanud uue hingamise. Sessioon ületas minu ootusi. Tegelikult ma ka ise ei uskunud, et me suudame nii põhjalikult kõik teemad läbi arutada ja ka jõuda arusaamisele, mida me peaksime edasi tegema.
Mulle väga meeldis see, et kui Jaanika nägi, et me pole suurem asi joonistajad, siis võisime nimekirja teha. Ja tore oli see, et ta suutis minusugust suunata nii, et ma teemast väga kõrvale ei kaldunud. Ja see, et me pidime lahendusteni ise jõudma oli väga hea.
Coach oli mõnusa suhtumisega. Kui vaja, range ja piire hoidev, samas innustav ja toetav. Pikal sessioonil toetas meid tore energia.
Kindlasti soovitan meeskonna coachingut, eriti kui siht on kadunud ja eesmärgid segased. Iseendal on väga raske kõrvalt näha, kuidas ja mida peaks tegema teisit või paremini. Ja kui lihtsalt entusiasmist töötamisest saab kõrini, siis on hea hinnata, kas ja miks midagi tehakse.

Roxana Popescu, Head of Sales Baltics & Finland
AVON Nordics

Tagasiside  koolituste kohta.
Vaata videot SIIT.

Karin Mölder, projektijuht
Rekfoto OÜ

Tagasiside meeskonna coachingu kohta.
Pärast sessioni oli emotsioone ja tundeid oli palju… Ühelt poolt kergendus, et nüüd on vähemalt natukenegi selgem see tee, mida mööda minna ja teisalt väike masendus ja pahameel oma senise tegevusetuse üle.
Lõpp kokkuvõttes ikkagi hea ja positiivne, et sai loodud väike päästerõngas… nüüd tuleb lihtsalt ise ennast kokku võtta ja ujuma hakata.
Ootused Coachingu sessioonile oli kõrged ja need said ka täidetud.
Väga vahva oli, et Coach oli tip-top: oli korralikult ette valmistunud, jäi teemale kindlaks ega lasknud sõprussuhtel vahele tulla.
Minu jaoks olulised teemad said käsitletud. Soovitan kindlasti kasutada meeskonna coachingut, sest eesmärk sai täidetud ning samal ajal oli lõbus ja palju emotsioone ka.

Jaanika Oja, müügijuht
Avon Eesti OÜ

Tagasiside meeskonna koolituste kohta.
Jaanika kui koolitaja on alati ülimotiveeriv, positiivne ja täis energiat. Koolitused on väga huvitavalt üles ehitatud. Isegi kui oled mitu korda osalenud samal koolitusel on see iga kord huvitav ja ei ole sarnane eelmisega. Koolituselt saad palju inspiratsiooni, ideid, oskusi ja motivatsiooni. Koolitustel on alati väga huvitavad rollimängud ja “jäämurdjad”. Ta oskab koolitatavaid väga hästi kaasa haarata ja teha selle päeva väga põnevaks.
Miks valida just Jaanika koolitused? Sellepärast, et sealt saadav inspiratsioon, motivatsioon ja energia saadab sind väga kaua ja tänu sellele oled ka ise edukam.

Nelet Aitman, juhatuse liige
ArvoNel OÜ

Tagasiside koolituste kohta.
Olen osalenud mitmel Jaanika koolitusel ning enim meeldib just see, et ka sarnase teema käsitlemisel on alati pakutud midagi täiesti uut ja arendavat.
Käsitletavad teemad on koolituseks vormitud väga oskuslikult ja huvipakkuvalt.
Praktikuna tunneb ja mõistab Jaanika oma valdkonna olemust ja tähtsust süvitsi ning oskab teemat käsitleda kirglikult ja köitvalt kogu koolituspäeva(de) vältel.
Koolitused on sageli teostatud praktilise õpitoa vormis, mis aitab õpitaval väga hästi kinnistuda ning tekitab kindla tunde ja soovi seda kohe ka praktikas rakendada. Koolitustel saadud oskused on aidanud seada motiveerivaid sihte ning edukalt neid eesmärke ka täita.
Jaanika on suurepärane koolitaja, kelle koolituskursus on parajalt tempokas ning möödub sõbralikus, vahel ka humoorikas, õhkkonnas.

Lenne Piirimägi, Müügijuht
Willmanni OÜ

Tagasiside koolituste kohta.
Jaanika poolt läbiviidud koolitused sobisid meile väga hästi: need olid innustavad ning kaasahaaravad.
Kõige rohkem hindan nende koolituste juures ülesehitust, sest koolitused möödusid kiiresti ja ei saanud arugi, kui päev oli juba läbi.
Koolitajana annab Jaanika inspiratsiooni juurde ning palju energiat oma eemärke saavutada.
Motivatsioon oli nr 1, mida koolitustelt saime, samuti olid “akud” laetud pikka aega.
Koolitused on kaasahaaravad, huvitavad, samas inimlikult lihtsasti ülesehitatud, et teema ikka kõikidele kohale jõuaks.

Hannele Saar, müügitoe spetsialist
Avon Eesti OÜ

Tagasiside koolituste kohta.
Vaata videot SIIT.