Õnnedoos2020-08-14T16:39:33+03:00

ÕnneDoos

Õnn ei ole eesmärk, vaid elamise viis!

101 inspireerivat tsitaati on kogutud üle kogu maailma tuntud inimestelt, religioonidest, riikidest ja kultuuridest. Need mõtted ja ütlemised on tuntud käibefraasidena, tõstavad tuju ja motivatsiooni, nii mõnigi neist võib tekitada aga sinu sisemuses sügavamaid diskussioone nagu näiteks „Sinu suhtumine seab sinu suuna elus“.

ÕnneDoos sobib hästi:

  • Kingituseks heale sõbrale, kolleegile või meeskonnale
  • „Jäämurdmiseks“ koolitusel, koosolekul või meeskonnapäeval
  • Inspiratsiooni allikaks
  • Motivatsiooni käivitajaks, kui mõnel vestlusel sinu vestluspartneril siht
    silme eest kadunud
  • Hommikuti mõnusa tunde tekitamiseks, kui lugeda mõni hea rida ÕnneDoosist
Loading...

ÕnneDoos on suurepärane töövahend koolitajatele, nõustajatele, õpetajatele, coachidele, superviisoritele, terapeudidele või psühholoogidele tööks klientidega olgu siis „jää murdmiseks“, takistuste ületamiseks, uute ideede ja inspiratsiooni leidmiseks või loovuse allikaks.

„Muutes oma sõnu, muudame maailma“

Klaaspurk 600ml 15x10cm

101 inspireetivat tsitaati

Pakendatud kinkekarpi

Omniva pakiautomaat või postkontor

Veel tooteid e-poest:

  • Kaardid on loovad ja inspireerivad tööriistad professionaalidega, kes töötavad teiste inimestega. Neid on hea kasutada uute ideede, võimaluste ja ressursside leidmisel, coachingu ja supervisiooni protessidel, nõustamisel, meeskonnatööks ja töötubades, koolitustel "jäämurdjatena", arenguvestlustel jne.
  • Kaardid on loovad ja inspireerivad tööriistad professionaalidega, kes töötavad teiste inimestega. Neid on hea kasutada uute ideede, võimaluste ja ressursside leidmisel, coachingu ja supervisiooni protessidel, nõustamisel, meeskonnatööks ja töötubades, koolitustel “jäämurdjatena”, arenguvestlustel jne.

Title

Go to Top