Arengukaardid2023-08-08T08:17:26+03:00

Inspreerivad arengukaardid

Sa ei saa loovust ära kasutada. Mida rohkem loovust kasutad, seda rohkem sul teda on!
O.Wilde

Inspireerivad arengukaardid on loovaks tööriistaks erinevatel arengutegevustel: koolitustel, coachingu või supervisiooni sessioonidel, õpetamisel ja nõustamisel, samuti sobivad ka juhtidele oma töötajate või meeskondadega töötamiseks töötubades, arenguvestlustes või koosolekutes uute ideede leidmisel.
Kaardid aitavad ületada takistusi ning leida uusi ressursse!

Kaardid sobivad kasutamiseks kõigile, kes soovivad saada inspiratsiooni ning tegeleda enesearenguga! 

Loading...

Fotodega inspiratsiooni ja arengukaardid on heaks tööriistaks:

 • Superviisoritele
 • Coachidele
 • Õpetajatele
 • Koolitajatele
 • Personalijuhtidele
 • Meeskonna juhtidele
 • Nõustajatele
 • Psühholoogidele ja terapeudidele

Kasutegurid:

 • uute ideede ja lahenduste leidmisel
 • motivatsiooni tõstmiseks
 • inspiratsiooni saamisel
 • muudatuste elluviimisel
 • takistuste ületamisel
 • ressursside ning võimaluste avastamisel
 • teadlikkuse suurendamisel
 • eesmärkide saavutamisel

Unikaalsed ja kordumatud fotod

Rohkelt harjutusi kaartide kasutamiseks individuaalselt, grupis ja meeskonnas

Kaardid kiletatud ning saab vajadusel kinnitada “nätsuga” tahvlile

Omniva pakiautomaat või postkontor

Klientide tagasiside

Liina, superviisor: Oma tööriistakastis kannan kaasas väga erinevaid kaarte. Need fotodega kaardid on aga eriti head just siis, kui on vaja saada uusi ideid, mõtteid, käivitamist või leida lahendusi nii raskena tunduvate väljakutsete puhul. Kliendi käest küsides, et “Mida veel…?” vastust saamata andes kätte kaardid tuleb alati mõni hea mõte, idee ja “AHHAA” moment, kus kliendi teadlikkus kasvab ning vahva on kuulda, et “Selle peale ma ei tulnudki”.  

Katrin, coach: Fotodega kaardid on heaks inspiratsiooni allikaks erinevates olukordades- olgu siis uute ressursside otsimisel, tegevusplaani koostamisel, eesmärkide seadmisel või takistuste avastamisel. Fotod on heaks käivitajaks ka klientide sisemaailma avastamisel, oma vajaduste ning väärtuste kaardistamisel. Mulle meeldib kaartide vastupidavus ja materjal- meeskonnatöös on hea teinekord neid “nätsuga” tahvli külge kinnitada, et teha nendest suurem visuaalne pilt. 

Eidi Aidla, kogemusnõustaja: Kasutan kaarte nõustamisel üsna sagedasti. Enamasti aitavad need luua esimest usaldussuhet juhul, kui klient on väga kidakeelne ja kui esimese kontakti loomisel ei tunne ta ennast turvaliselt. Eriti head on tulemused nooremate inimeste seas. Vanemate klientide puhul toimivad kaardid kui usaldussuhe on juba loodud ning mingil hetkel nad „kinni jooksevad“. Kasutan kaarte väga erineval moel. Läbi nende saavad inimesed väljendada oma tundeid, neid ära tunda ja paremini neid märkama. Pildid on kõnekad ja samas jääb igale inimesele just see oma lugu, st nad on piisavalt neutraalsed. Olen soovitanud neid kolleegidele ning kaardid on minu tööriistakastis kindla koha leidnud. 

Merle, meeskonnajuht IT ettevõttes: kasutan kaarte oma meeskonnaga nö “ajurünnakuid tehes”. Kaardid aitavad meil mõnusalt energiat saada, samas uusi mõtteid ja ideid välja arendada. Küll me paneme nö puzlet kokku, teinekord aga ehitame üles tegevuste teekonna tulemusteni. Mõnikord kasutan kaarte ka arenguvestluste ajal, kui tiimi liige on jäänud ummikusse. Igal juhul on see inspireeriv vaheldus igapäevatöös.

Katrin, coach: Fotodega kaardid on heaks inspiratsiooni allikaks erinevates olukordades- olgu siis uute ressursside otsimisel, tegevusplaani koostamisel, eesmärkide seadmisel või takistuste avastamisel. Fotod on heaks käivitajaks ka klientide sisemaailma avastamisel, oma vajaduste ning väärtuste kaardistamisel. Mulle meeldib kaartide vastupidavus ja materjal- meeskonnatöös on hea teinekord neid “nätsuga” tahvli külge kinnitada, et teha nendest suurem visuaalne pilt. 

Olesja Kulik ja Evelyn Saue, personaalbränding koolitajad: Oleme fotodega arengukaarte kasutanud oma koolitustel ja töötubades tänaseks pea aasta. Need on olnud meile väärtslikuks tööriistaks nii grupi- kui meeskonnatöödel ja toonud lisaks praktilisusele ka palju inspiratsiooni ja häid emotsioone koolituspäevadesse.

Veel tooteid e-poest:

 • Kaardid on loovad ja inspireerivad tööriistad professionaalidega, kes töötavad teiste inimestega. Neid on hea kasutada uute ideede, võimaluste ja ressursside leidmisel, coachingu ja supervisiooni protessidel, nõustamisel, meeskonnatööks ja töötubades, koolitustel “jäämurdjatena”, arenguvestlustel jne.
 • ÕnneDoos

  29.00 
  ÕnneDoos sobib hästi: - Kingituseks heale sõbrale, kolleegile või meeskonnale - „Jäämurdmiseks“ koolitusel, koosolekul või meeskonnapäeval - Inspiratsiooni allikaks - Motivatsiooni käivitajaks, kui mõnel vestlusel sinu vestluspartneril siht silme eest kadunud - Hommikuti mõnusa tunde tekitamiseks, kui lugeda mõni hea rida ÕnneDoosist 1 tellimus kuni 10 purki, suuremate tellimuste puhul palun saada eraldi e-kiri upwisecoaching@gmail.com

Title

Go to Top